Ma könyvtárhasználati órára érkeztek hozzánk a Bonyhádi Általános Iskola 2.b osztályos tanulói. ![]()
![]()
A gyerekek megismerkedtek a könyvtárhasználat szabályaival, a könyvek elrendezésével, valamint azzal is, hogyan lehet beiratkozni a könyvtárba. Ezután a Méhek Napja alkalmából kézműves foglalkozással vártuk őket, ahol ügyes kis méhecskés ceruzatartókat készítettek. ![]()
![]()
![]()
A foglalkozás során egy vidám csapatversenyen vettek részt, ahol a „kígyó ABC-t” kellett kirakniuk. Nagyon ügyesen dolgoztak, lelkesen és aktívan kapcsolódtak be minden feladatba. ![]()
Ezután jutott idő könyvek lapozgatására is.![]()












